Ubytovanie

Zoradiť podľa:
7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

1. Motel Pepčin

Foto: Motel Pepčin
Lokalita: Uherský Brod
Hodnotenie hostí
73 %

Motel Pepčin sa nachádza v Uherskom Brode a k dispozícii máte terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie má recepciu s nepretržitou prevádzkou, reštauráciu a detské ihrisko. Izby sú vybavené káblovou TV.


2. Motel Podkova

Foto: Motel Podkova
Lokalita:
Hodnotenie hostí
84 %

Motel Podkova sa nachádza v obci Klobouky u Brna a ponúka bar, bezplatné WiFi a súkromné parkovisko. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a sú vybavené káblovou TV. V izbách je k dispozícii šatníková skriňa.


3. Motel Grado Star

Foto: Motel Grado
Lokalita: Praha 5, Praha
Hodnotenie hostí
68 %

Motel Grado sa nachádza 15 minút jazdy metrom od centra Prahy a len 300 metrov od stanice metra Jinonice a nákupného centra Galerie Nové Butovice. Ponúka českú reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko.


4. MX Arena Mohelnice

Foto: MX Arena Mohelnice
Lokalita: Mohelnice
Hodnotenie hostí
87 %

MX Arena Mohelnice sa nachádza na pokojnom mieste v Mohelnici. Ponúka bar, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené parkovisko.


5. Penzion IBEX

Foto: Penzion IBEX
Lokalita: Kozlovice
Hodnotenie hostí
86 %

Motel Ibex sa nachádza v obci Kozlovice, 45 km od poľského mesta Visla. Ponúka vlastné bezplatné parkovisko a v celom objekte zdarma Wi-Fi pripojenie na internet.


6. Pension Sara

Foto: Pension Sara
Lokalita: Hevlín
Hodnotenie hostí
72 %

Penzión Sara sa nachádza v obci Hevlín a ponúka sezónny vonkajší bazén a gril. K dispozícii tu máte záhradu a terasu. Ubytovacie zariadenie ponúka spoločnú kuchyňu, spoločný salónik a zmenáreň.


7. Lazza

Foto: Lazza
Lokalita: Brno
Hodnotenie hostí
71 %

Ubytovacie zariadenie Lazza s vlastnou reštauráciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Brne-Slatina, 5 minút jazdy autom od letiska Brno-Tuřany a 10 minú jazdy autom od centra mesta.


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: