Ubytovanie

Zoradiť podľa:
7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

1. Motorest na Oldřichovci

Foto: Motorest na Oldřichovci
Lokalita:
Hodnotenie hostí
81 %

Motorest na Oldřichovci in Smilkov has barbecue facilities and a terrace. Among the various facilities are a shared lounge and a bar. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi. At the motel, the rooms are equipped with a wardrobe.


2. Motel Pepčin

Foto: Motel Pepčin
Lokalita: Uherský Brod
Hodnotenie hostí
75 %

Motel Pepčin sa nachádza v Uherskom Brode a k dispozícii máte terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie má recepciu s nepretržitou prevádzkou, reštauráciu a detské ihrisko. Izby sú vybavené káblovou TV.


3. Motel Podkova

Foto: Motel Podkova
Lokalita:
Hodnotenie hostí
83 %

Motel Podkova sa nachádza v obci Klobouky u Brna a ponúka bar, bezplatné WiFi a súkromné parkovisko. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a sú vybavené káblovou TV. V izbách je k dispozícii šatníková skriňa.


4. Motel Grado Star

Foto: Motel Grado
Lokalita: Praha 5, Praha
Hodnotenie hostí
69 %

Motel Grado sa nachádza 15 minút jazdy metrom od centra Prahy a len 300 metrov od stanice metra Jinonice a nákupného centra Galerie Nové Butovice. Ponúka českú reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko.


5. MX Arena Mohelnice

Foto: MX Arena Mohelnice
Lokalita: Mohelnice
Hodnotenie hostí
86 %

MX Arena Mohelnice sa nachádza na pokojnom mieste v Mohelnici. Ponúka bar, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené parkovisko.


6. Pension Sara

Foto: Pension Sara
Lokalita: Hevlín
Hodnotenie hostí
75 %

Penzión Sara sa nachádza v obci Hevlín a ponúka sezónny vonkajší bazén a gril. K dispozícii tu máte záhradu a terasu. Ubytovacie zariadenie ponúka spoločnú kuchyňu, spoločný salónik a zmenáreň.


7. Motorest u letiště

Foto: Motorest u letiště
Lokalita:
Hodnotenie hostí
82 %

Motorest u Letiště se nachází v obci Bohuňovice, 9 km od Olomouce. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje zahrnují koupelnu.


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: