Hostely v Českej republike

Zoradiť podľa:
V našej ponuke ubytovania v Českej republike nájdete aj bežné hostely v Českej republike, pri ktorých môžete očakávať relatívne nízke ceny oproti ostatným typom ubytovania v Českej republike. Hostel alebo turistická ubytovňa, väčšinou slúžia pre krátkodobé a čo najlacnejšie p
125 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 7  » »»

1. GProoms - J.A.Komenskeho (B-blue)

Foto: GProoms - J.A.Komenskeho (B-blue)
Lokalita: Brno
Hodnotenie hostí
65 %

Ubytovacie zariadenie GProoms - Jana Amose Komenskeho sa nachádza v meste Brno, 3,3 km od hradu Špilberk. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Recepcia je otvorená nepretržite.


2. Vila u Arény

Foto: Vila u Arény
Lokalita: Ostrava
Hodnotenie hostí
94 %

Vila u Arény sa nachádza v Ostrave, 2,6 km od národnej kultúrnej pamiatky - Dolné Vítkovice. Medzi neďaleké zaujímavé miesta tiež patria hokejový štadión Ostravar Aréna a Mestský štadión Ostrava.


3. PreSpi StarStarStar

Foto: PreSpi
Lokalita:
Hodnotenie hostí
77 %

Set in Horní Lipová, PreSpi is 1.2 km from Kovárna – Horní Lipová and provides various facilities, such as a garden and a shared lounge. Boasting a tour desk, this property also provides guests with an outdoor pool.


4. GProoms - J.A.Komenskeho (A-yellow)

Foto: GProoms - J.A.Komenskeho (A-yellow)
Lokalita: Brno
Hodnotenie hostí
82 %

GProoms - J.A.Komenskeho (A-yellow) is located in Brno, 4 km from Špilberk Castle. The property is set 7 km from Trade Fairs Brno. Free WiFi is available. At the hostel, the rooms include a desk. All guest rooms feature a wardrobe.


5. The MadHouse Prague

Foto: The MadHouse Prague
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
90 %

Hostel MadHouse Prague s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Prahe, 1,9 km od Staromestského námestia s pražským orlojom. Nájdete ho asi 2,3 km od Pražského hradu a 2,4 km od Katedrály sv. Víta. Od Karlovho mostu vás bude deliť 2,8 km.


6. The RoadHouse Prague

Foto: The RoadHouse Prague
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
99 %

Featuring free WiFi and a terrace, The RoadHouse Prague offers rooms in Prague, less than 1 km from Prague Astronomical Clock and a 12-minute walk from Old Town Square. This property is set a short distance from attractions such as Prague Castle.


7. Hostel Fontána Star

Foto: Hostel Fontána
Lokalita: Praha 6, Praha
Hodnotenie hostí
67 %

Hostel Fontána sa nachádza v rezidenčnej štvrti Dejvice v Prahe a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Zmiešané spoločné izby majú prístup k spoločným kúpeľniam.


8. SG1 Hostel

Foto: SG1 Hostel
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
70 %

Hostel SG1 sa nachádza v historickom centre Prahy, 2 minúty chôdze od Karlovho mosta a 8 minút chôdze od Pražského hradu. Je situovaný v budove zo 16. storočia a ponúka hosťom recepciu s nepretržitou prevádzkou.


9. Chili Hostel Star

Foto: Chili Hostel
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
62 %

Hostel Chili sídli v pôvabnej historickej 5-poschodovej budove na nábreží Vltavy v srdci Prahy. Ponúka ubytovanie vo svetlých izbách, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť.


10. Hostel Orange StarStar

Foto: Hostel Orange
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
83 %

Hostel Orange je zrekonštruovaný historický dom v centre mesta na Václavskom námestí. Množstvo kultúrnych a historických pamiatok, obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní sa nachádza vo vzdialenosti 5 minút chôdze od hotela.


11. Easy Housing

Foto: Easy Housing
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
78 %

Ubytovanie sa nachádza v Prahe a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vo vybraných izbách môžete po rušnom dni relaxovať v priestore na posedenie. Počas pobytu je vám k dispozícii spoločná kuchyňa.


12. Travel&Joy backpackers

Foto: Travel&Joy backpackers
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
86 %

Ubytovacie zariadenie Travel&Joy backpackers s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Prahe, 600 metrov od Václavského námestia. Ubytovacie jednotky sú vybavené jedálňou a priestorom na posedenie.


13. Hostel Mango StarStar

Foto: Hostel Mango
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
84 %

Hostel Mango je situovaný len niekoľko krokov od stredovekého Karlovho mosta a 350 metrov od zastávky električky Malostranské Náměstí. Ponúka vlastný bar a kompletne zariadenú spoločnú kuchyňu.


14. Little Quarter Hostel StarStarStar

Foto: Little Quarter Hostel
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
91 %

Tento hostel sa nachádza v historickej budove na slávnej Kráľovskej ceste v Prahe. Za pekného počasia si môžete posedieť na krásnej slnečnej strešnej terase a kochať sa výhľadom na mesto.


15. Prague Moon Hotel & Hostel

Foto: Prague Moon Hotel & Hostel
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
76 %

Prague Moon Hotel & Hostel sa nachádza v Prahe, 4 minúty pešo od Národného múzea, 8 minút pešo od Václavského námestia a 18 minút pešo od orloja. Ponúka spoločný salónik.


16. Hostel Ananas

Foto: Hostel Ananas
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
84 %

Hostel Ananas sa nachádza v dolnej časti Václavského námestia v samom centre mesta a v jednej z najrušnejších častí Prahy. Na Staromestské námestie s orlojom sa dostanete pešo za 5 minút.


17. Hostel Miles

Foto: Hostel Miles
Lokalita: Praha 1, Praha
Hodnotenie hostí
80 %

Nefajčiarsky hostel Miles sa môže popýšiť centrálnou polohou v Prahe, iba 50 metrov od Václavského námestia.


18. DREAM Hostel Prague

Foto: DREAM Hostel Prague
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Prague, DREAM Hostel Prague is 600 metres from Wenceslas Square and offers various facilities, such as a garden. Conveniently set in the Prague 01 district, this hostel features a terrace. Staff on site can arrange airport transfers.


19. Post Hostel Prague StarStarStarStar

Foto: Post Hostel Prague
Lokalita: Praha 2, Praha
Hodnotenie hostí
92 %

Hostel Post Prague sa nachádza v Prahe. Ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné uzamykateľné ​​skrinky a bar. K dispozícii máte Wi-Fi pripojenie na internet zdarma.


20. Hostel Mirak StarStarStarStar

Foto: Hostel Mirak
Lokalita: Praha
Hodnotenie hostí
75 %

Hostel Mirak sa nachádza v Prahe, 1,7 km od Národného múzea. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Nájdete ho asi 2 km od Václavského námestia a 3,7 km od pražského orloja. V reštaurácii hostela sa podávajú jedlá európskej kuchyne.


125 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 7  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: